Kodeks Dobrych Praktyk

W Engimetal Sp.z.o.o. stosujemy "Kodeks Dobrych Praktyk", który stanowi kamień milowy w kształtowaniu kultury organizacyjnej naszej firmy. Dokument ten to zbiór wartości, które przyświecają pracownikom i współpracownikom, określając standardy postępowania, normy etyczne i zawodowe. Jest to wyraz dążenia firmy do wykorzystywania w praktyce najnowocześniejszych osiągnięć technologicznych oraz podejmowania elastycznych działań, opartych na partnerstwie. Założenia Kodeksu sprzyjają stałemu rozwojowi umiejętności zawodowych pracowników i pracownic oraz indywidualnemu podejściu do klientów, kontrahentów i współpracowników.

Wprowadzenie przez nas Kodeksu Dobrych Praktyk ma na celu szereg korzyści i zalet!

Przede wszystkim, dokument ten stanowi jasny i przejrzysty zbiór zasad postępowania i norm etycznych, które mają na celu kształtowanie jasno określonej filozofii firmy i jej tożsamości organizacyjnej, a także kształtowanie etycznych, motywujących i wzmacniających relacji wewnętrznych oraz profesjonalnych relacji z partnerami i kontrahentami. Dzięki temu, pracownicy oraz współpracownicy firmy będą mieli jasno określone oczekiwania i będą wiedzieć, jakimi standardami kierujemy się jako marka nowoczesna i rozwijająca się z duchem czasu.

Kodeks ten ma również za zadanie trwale i skutecznie przyczyniać się do poprawy jakości świadczonych przez nas usług i produktów poprzez dążenie do korzystania z najnowocześniejszych osiągnięć technologicznych oraz stały rozwój umiejętności zawodowych pracowników. Elastyczność działania, przejrzystość oraz indywidualne podejście do każdego klienta są dla nas szczególnie istotne i stanowią punkt wyjścia dla wartości, którymi kierujemy się jako marka.

Wreszcie, kodeks ten stanowi wyraz dbałości o dobre relacje i etyczną postawę, co jest nie tylko korzystne dla samej firmy, ale także dla całej społeczności biznesowej.

Pobierz

Chcesz wiedzieć więcej?

Zapisz się do naszego Newslettera, a raz w miesiącu otrzymasz od nas eksperckie treści, nowinki z branży odlewniczej i informacje o specjalnych ofertach.

Twoje dane są bezpieczne. Sprawdź jak przetwarzamy dane.

Zgoda 1 *
Zgoda 2 *
ENGIMETAL Sp. z o.o.
Odlewy z żeliwa szarego, żeliwa sferoidalnego, żeliwa stopowego, staliwa węglowego i stopowego, staliwa odpornego na korozję i ścieranie. Obróbka mechaniczna odlewów oraz metali z wykorzystaniem maszyn takich jak: tokarki, frezarki, wytaczarki, wiertarki i inne. Na życzenie klienta jesteśmy również w stanie pomalować odlewy natryskowo.
DANE KONTAKTOWE
NIP
682-17-97-221
REGON
521171681
KRS
0000956494
NUMER KONTA
02 1090 1665 0000 0001 4990 7276
ADRES
32-130 Koszyce, Książnice Małe
TELEFON
797 290 707
EMAIL
kontakt@odlewnictwo.pl
BIURO HANDLOWE
30-442 Kraków, ul. Zawiła 45
Prawa autorskie © 2022 Zakład odlewniczy Engimetal sp.z.o.o (dawniej Zakład odlewniczy Książnice Małe sp. z o.o.). Wszelkie prawa zastrzeżone. Odlewnia żeliwa Kraków | odlewnia staliwa Kraków

chevron-down